bef

Before the Devil Knows You’re Dead siužeto linija yra apie du brolius, kuriems prireikus pinigų, susitaria įvykdyti nekaltą apiplėšimą, kuriame niekas nenukentėtų, nebūtų smurto nei ginklų, o draudimas padengtų visus nuostolius. Bet kai vienas bendrininkų ignoruoja nusistatytas taisykles ir peržengia liniją, jo veiksmas sukelia virtinę kitų įvykių, kurių nė vienas lieka nepastebėtas…..

before devil...

Filme vaidina Ethan Hawke (Karo dievas, susišaudymas tryliktoje nuovadoje, Apmokymų diena,….(per LNK neseniai rodė, labai geras filmas:))), Philip Seymour Hoffman (Kapotė, Ir čia praėjo Polė, Misija neįmanoma 3, Šaltasis kalnas,…).

Filmo siužetinė linija slankioja tai į pradžią tai į pabaigą, dažnai parodydama įvairias scenas atitinkamo veikėjo atžvilgiu.

Filmas gavo labai gerus kritikų įvertinimus. Buvo įtrauktas į daugybę TOP 10 geriausių 2007 filmų. Filmas savo premjeras pradėdavo įvairiuose filmų festivaliuose Toronto International Film Festival , New York Film Festival. Todėl manau, kad tai padėjo jam gauti keletą svarbių kritikų įvertinimų, nes buvo publikuojamas kaip ne holivudinis filmas. Asmeniškai man nepatiko jis, visiškai neįtraukė, nors mėgstu tokius filmus. Filmas laimėjo penkis apdovanojimus, 11 buvo nominuotas. Galbūt man vienam jis nepatiko, bet kažkam iš abuolys.lt svetainės jis irgi nepadarė įspūdžio:)

Vertinu: 5/10, galbūt ir 4 vertas…… Bet aktoriai geri.

IMDB: 7,5/10

Komentarai išjungti.