The Bucket List, 2007

birželio 28, 2008

bucket list

The Bucket List yra 2007 metų filmas apie mechaniką ir milionierių, kurie serga vėžiu. Mechanikas seniau dėstė istoriją, buvo istorijos profesorius. Bet žmona susilaukė, o jis bankrutavo ir dabar dirbdamas mechaniku sužino, kad serga vėžiu. Milionierius valdydamas kelias ligonines taip pat sužino, kad serga vėžiu ir jie abudu atsiduria vienoje palatoje, kur susidraugauja. Mechaniką Carter Chambers vaidina Morgan Freeman , o milionierių Edward Cole Jack Nicholson. Abu žinodami, kad jiems nedaug lieka iki mirties ("iki parverčiant kibirą") sudaro sąrašą darbų, kuriuos nori atlikti iki mirties. Sarašas pavadintas pagal filmo pavadinimą "The Bucket List". Saraše yra 10 darbų, kuriuos jie abudu ir įgyvendina.

Man filmas pasirodė labai, labai nuobodus. Juokeliai skambėję filme buvo apgailėtini, filmo personažai labai menkai išvystyti, o vaidyba taip pat manau labai bloga. Siužeto linija visiškai neįtikima. Labiausiai kaltas tikriausiai scenaristas, bet ir režisierius buvo pasirinktas, kuris per pastaruosius dešimt metų nesukūrė nieko vertingo. Filmą bandė gelbėti tik Morganas su Jacku, kuriems manau nepavyko. Žiūrėdamas šį filmą prisiminiau Morgan Freeman vaidybą kituose niekam tikusiuose filmuose, kaip The Contract , kurį neseniai rodė LNK ir kituose. Filmas niekam tikęs. IMDB aukštas reitingas tik dėl tų dviejų aktorių. Matosi, kad didesnius balus davė moterys….. Tiek dėl legendinių aktorių, tiek dėl ryškiai per "saldaus" scenarijaus.

Kritikai taip pat labai blogai įvertino filmą. Pagrindinių filmų tinklapių(Rotten Tomatoes) kritikai ir kiti davė taip pat labai mažu įvertinimus, verčiant i "žvaigždutes" apie 2 ir 3.

Vertinu 2/10

IMDB 7,6/10

Komentarai išjungti.