August Rush, 2007

liepos 31, 2008

august rush

August Rush (Muzika, suradusi mus) yra drama, kurioje gausu muzikos. Filmo pagrindinis veikėjas berniukas Evanas Tayloras gyvena vaikų namuose ir tiki, kad jo tėvai gyvi. Jis tiki, kad per aplinkui tvyrančius garsus, muziką jo tėvai bendrauja su juo.
Filme grįžtama į praeitį kai Evano tėvai buvo žymūs muzikantai. Lyla Novacek (Keri Russell ) garsi violenčelininkė ir Louis Connelly (Jonathan Rhys Meyers ) gitaristas ir taip pat daininynkas. Dabar jie nėra kartu. Lyla nežinojo, kad turi sūnų, nes jai buvo pasakyta, kad jis mirė. Todėl sužinojusi, kad jai buvo pameluota išvyksta į New Yorką ieškoti jo. Louis taip pat niekada nepamiršo  Lylos ir pamatęs, kad ji koncertuos stengiasi ją pamatyti. O Evanas tuo metu savarankiškai nukeliauja į New Yorką ir randa prieglobstį pas benamius vaikus muzikantus:) Ten jis per naktį išmoksta groti gitara(tiksliau sakant finger tapping jei gerai prisimenu anglišką terminą:)) ir tų vaikų "vado" "burtininko" (Robin Williams ) prižiūrimi turi groti lankytinose vietose ir dalį pinigų jam atiduoti. Tada jį pagauna policija ir pradeda mokintis tikroje mokykloje, ten mokytojas pastebi jo talentą muzikai ir taip jis tampa dirigentu. :) Po pagavimo pasivadina "August Rush". Ech paikas filmas net nesirašo…..

Labai sentimentalus, net muziką jo negelbėja. Labai banalus scenarijus. Nors muzika šiam filmui buvo rašyta apie pusantrų metų…..
Kritikai apie filmą atsiliepė neigiamai. Filmas buvo nominuotas oskarui už geriausią muziką, bet nelaimėjo. Niekam nepatariu žiūrėti. Neįdomus, persmelktas netikrumo.

Vertinu: 1/10

IMDB: 7,5/10

Komentarų: 2 to “August Rush, 2007”

  1. pankis Says:

    Ja ja, visiškai paikas filmas. Stebina toks IMDB reitingas.

  2. kikiszs Says:

    Visos mergos nubalsavo… Moterų balsavimas matosi ryškiai didesnis, iki 18 metų – vidurkis 9 :/
    Ir aktorės Keri Russell fanai daug ką davė… Prisimena jie ją nuo Felicitės laikų. Tai tik kur pasirodo taip ir nostalgija visiems.