Mr. Brooks, 2007

rugpjūčio 6, 2008

Mr. Brooks

Mr. Brooks yra 2007 metų trileris, kuriame pagrindinį vaidmenį atliko Kevin Costner . Filmas pasakoja kaip sėkmingas verslininkas Earl Brooks(Kevin Costner ), turintis nuostabią žmoną, dukrą ir viską ko gali trokšti žmogus, pradeda žudyti žmones. Jį žudyti žmones verčia jo susidvejinusi asmenybė, kurią vaizduoja sadistiškasis Maršalas(William Hurt ). Ir žudo jis nebetkaip, bet kruopščiai apgalvojęs visas detales, surinkęs kuo detalesnę informaciją apie auką. Žudydamas nepalieka jokių įkalčių.

Filmas prasideda, kai Earl Brooks nužudo porą, bet šį kartą skubotai – palieka praskleistas užuolaidas. Dėl to jį pastebi pro langą gretimame name esantis vaikinas – Mr. Smith(Dane Cook ). Jis pradeda šantažuoti Brooksą ir prašyti, kad jį taip pat pasiimtų žudyti. Dėl pernelyg skuboto poros nužudymo Brooksui taip pat ant kulnų lipa detektyvė Tracy Atwood(Demi Moore ). Brooksas turi būti atidus ir įvykdyti vaikino prašymą, kuris po truputi tampa nervingas ir žiūrėti, kad pats nepakliūtų detektyvei į rankas. Kai situacija tampa ne iš lengvųjų Brooksą užgriūna dar viena naujiena – jo duktė išmesta iš universiteto ir nėščia. Duktė taip pat įtariama žmogžudystę, o jos veiksmuose Brooksas savo atžvilgiu įtaria ne pačius šilčiausius jausmus…..

Gal aprašymas, filmo siužetinė linija atrodo paini ir per daug išplėtota, bet taip nėra. Filme viskas dera ir puikiai sukomponuojama. Kevinas Kostneris puikiai atlieka savo vaidmenį. Nors jis suvaidinęs daugybėje amplua, bet tokio vaidmens dar nebuvo. Šis serijinio žudiko vaidmuo Kevinui Kostneriui viskas ko trūko – suteikia jam universalaus aktoriaus vardą, tikro profesionalumo ženklas. Nors kritikai šį filmą ivertino pusėtinai, bet žmonės tarė savo žodį ir filmą reitinguoja „gerai“. Filmo aktoriai parinkti taip pat įdomiai: žmogžudystės liudininko vaidmenį atliko Dane Cook . Toks pasirinkimas kelia nuostabą ypač kai žiūrint filmą nepamatai nė vienos užuominos leidžiančios teigti, kad jis yra komediantas.

Filmo aktorių vaidybą mano manymu viena aukščiausių, įtikinama. Filmas galėtų laisvai pretenduoti į snobo naktį. Šį filmą žiūrėjau po Fracture . Tas paliko įspūdi, bet šis….. Mano manymu tai vienas geriausių 2007 metų trileriu, jei žinot geresnių pasakykit Ir besibaigiant filmui buvau taip pakerėtas, kad nusprendžiau duoti jam 10 imdb, jeigu baigtųsi taip kaip norėjau. Besibaigiantis filmas sukūrė intrigą…. kai jau galvojau, kad teks duoti 9, bet…..

Filmas gal ir nevertas 10 kaip geriausias visų laikų trileris, bet tai neabejotinai 2007 metų šedevras, todėl 10 jam daviau atsižvelgdamas, kad tai geriausias 2007 metų trileris. Siūlau visiems pažiūrėti, HD kokybė būtų privalumas

Vertinu – 10

IMDB -7,6

Komentarų: 3 to “Mr. Brooks, 2007”

  1. Andreaz Says:

    Nu 10 tikrai neduočiau aš, bet filmas tikrai geras.

  2. Evaldas Says:

    Mačiau kažkada. Geras filmas ❗

  3. Mantas Says:

    Aš irgi žiūrėjau. Neblogas.